Česká Kanada

Penzion Romantika Česká Kanada

Rozhodli jste se pro ubytování v přírodním parku Česká Kanada? Penzion Romantika Vám nabízí ubytování v soukromí nedaleko měst Strmilov a Kunžak.

Obec Leština, kde se Penzion Romantika nachází, nabízí svým návštěvníkům dovolenou v přírodě. Nedaleko penzionu je možné přírodní koupání. Rybník Komorník o rozloze 60 ha nabízí výborné podmínky pro koupání a vodní sporty.

Přírodní park Česká Kanada

Ubytování v penzionu Romantika je vhodným místem pro osoby a rodiny s dětmi, jež si chtějí užívat krásy a klidu venkova. Čistý vzduch, zelené louky, kopce, hluboké lesy a četné rybníky, to je přírodní park Česká Kanada. Svůj název si tato oblast získala především díky sychravějšímu podnebnímu rázu.

Ubytování Česká Kanada

Česká Kanada je místem pro relaxaci, odpočinek, sportovní i kulturní vyžití. Přírodní park je území vyhledávané zejména turisty, cykloturisty a rybáři.

Hledáte-li ubytování v soukromí s možností přírodního koupání, pak Vám doporučujeme navštívit náš rodinný Penzion Romantika na okraji přírodního parku Česká Kanada. Ubytování je zajišťováno v prostorných apartmánech s vlastním sociálním zařízením.

Česká Kanada ráj pro turisty a cykloturisty

Rozhodli jste se strávit dovolenou na kole v České Kanadě? Penzion Romantika Vám zajistí komfortní ubytování. Samozřejmostí jsou prostory k úschově Vašich sportovních potřeb. Zdejší síť cyklostezek a turistických cest zaujme méně i více zdatné sportovce. Po stezkách se můžete vydat na kole, pěšky i s kočárkem.

TIP: TIP:

Česká Kanada je území ležící mezi městy Nová Bystřice, Slavnice a obcí Kunžak. Ubytování v přírodním parku Česká Kanada Vám nabídne četné vodní hladiny, hluboké lesy a poněkud sychravější podnebný ráz, pro který je tato oblast nazývaná Česká Kanada.