Pokoje a apartmány Česká Kanada

Apartmány s kuchyňkami

První budova penzionu nabízí 8 dvou a třípokojových apartmánů s WC a sprchou (č. 1 - 8). Každý z apartmánů má vybavenou kuchyňku s chladničkou, kávovarem nebo varnou konvicí. Apartmány jsou kompletně zařízeny nábytkem z přírodních materiálů.  Krásný výhled na lesy a louky krajiny Vám zajistí apartmány v parku Česká Kanada.

více informací

Apartmány bez kuchyňky

Druhá budova penzionu nabízí v podkroví dva rodinné apartmány (č. 9 a 10 - dva pokoje, WC, sprcha). Tyto apartmány nemají kuchyňku, pouze malou chladničku na nápoje. V přízemí penzionu je stravovací zařízení. V ceně ubytování jsou snídaně. Během letních prázdnin je možné doobjednat večeře.

více informací

Pokoje s vlastním sociálním zařízením

Podkroví třetí budovy penzionu nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením. Tyto pokoje jsou v provozu pouze v letním období. V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně.

více informací
TIP: TIP:

Dovolená v přírodním parku Česká Kanada? Penzion Romantika nabízí prostorné pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením. Apartmány mají plně vybavené kuchyňky nebo jsou v ceně ubytování zahrnuty vydatné snídaně. Prožijte příjemný pobyt v přírodním parku Česká Kanada s výhledem na lesy a louky.